Polska vs Albania – Raport z meczu piłki nożnej – 2 września 2021

Robert Lewandowski Polska wygrała 4:1 z Albanią w czwartek, a drużyna Paulo Sousy awansowała na drugie miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata w grupie I.

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata UEFA w ESPN +: gry strumieniowe, powtórka (tylko USA)
Codzienny strumień ESPN FC w ESPN + (tylko USA)

Kapitan Talismanic Lewandowski strzelił gola z bliskiej odległości w 12. minucie, ale Albania wyrównała 13 minut później długim podaniem. Szklana Jazzula Wymyślił napastnika Sokół Sikalleshi I podał piłkę Wojciech Chesney.

Polska objęła prowadzenie wbrew płynności gry tuż przed przerwą przez napastników rewolucji Nowej Anglii Adam Buxa, który strzelił gola w swoim debiucie.

Dziewięć minut w drugiej połowie, Krzekorsk Krychowiak Po tym, jak napastnik Bayernu Monachium zlikwidował trzech Albańczyków, Lewandowski został znokautowany w podaniu.

Przed ostatnim gwizdkiem Carol Linnetti Rzucił piłkę w poprzeczkę, aby zapewnić Polsce decydujące zwycięstwo.

Zwycięstwo dało Polsce drugie miejsce w Anglii po czterech meczach z Węgrami z siedmioma punktami, drugim zwycięstwem od przejęcia w styczniu pod Suzy.

READ  Polskie odrzucenie domaga się rezygnacji trenera piłki nożnej Palo Sosy | Reprezentacja Polski w piłce nożnej | Polska piłka nożna | Wiadomości piłkarskie