Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piwowar zamienia odpady fermentacyjne w dżinsy

Piwowar zamienia odpady fermentacyjne w dżinsy

Japoński piwowar wykorzystuje technologię najwyższej klasy recyklingu, aby zamienić odpady z procesu fermentacji w niebieskie dżinsy, zdobywając w tym czasie nowych fanów dla firmy.

Podczas gdy produkty uboczne fermentacji, takie jak słód, są często odrzucane, browary Sapporo niedawno dowiedziały się, że osady można również przekształcić w dressing, Nikki Azja wspomniany.

Jeansy wykonane w technologii recyklingu
Browary Sapporo

Aby stworzyć specjalne dżinsy, browary Sapporo połączyły siły z Shima Denim Works na Okinawie, około 1000 mil na południowy zachód od siedziby browaru w Tokio.

Shima Denim Works, mająca już doświadczenie w przetwarzaniu odpadów z przetwórstwa spożywczego na odzież, stworzyła dżinsy, najpierw zamieniając pióra w papier „washi”, w japońskim stylu.

Następnie, washi jest używane do przędzenia przędzy, która jest następnie przędzona w dżins, przy czym produkt końcowy określany jest jako „lekki i oddychający”.

Shima Denim użyła orzechów z ciemnego piwa Sapporo Breweries, aby podkreślić markę Black Label firmy.

Black Label Malt & Hops Jeans 41 800 (około 310 USD) 1600 osób próbowało kupić spodnie, kiedy browary Sapporo dodały pierwsze 30 par do swojego sklepu internetowego.

Shinosuke Araki, zastępca kierownika browarów Sapporo, powiedział Nikkei Asia, że ​​firma była zaskoczona, że ​​tak wielu ludzi chciało kupić dżinsy, opisując odpowiedź jako „znacznie większą niż oczekiwano”.

Epidemia ograniczyła sprzedaż piwa we wszystkich czterech głównych browarach w Japonii, w tym browarach Sapporo. Pchnij trudną sytuację firmy Rozpowszechnianie technologii recyklingu Jako kreatywny, przyjazny dla środowiska sposób na tchnięcie nowego życia w produkty odpadowe, jednocześnie pozwalając mu odkryć nowy strumień przychodów i zbudować zwolenników marki piwa Black Label.

Rekomendacje redaktorów




READ  Cyberprzestępcy wykorzystują Linktree do kradzieży danych uwierzytelniających