Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Kimber, pierwsze europejskie miasto, które uzyskało status „LGBTQI + Free Zone for People”

Kimber, pierwsze europejskie miasto, które uzyskało status „LGBTQI + Free Zone for People”

To symboliczna, ale ważna decyzja. Kwimber jest teraz „Wolną Strefą dla Ludzi LGBTQIA +”, zatwierdzoną przez Radę Miasta 1 kwietnia. Inicjatywa postrzegana jest jako odpowiedź na obszary „spoza LGPD” w Polsce.

Występuje nie tylko we Francji, ale także w Europie. Cuumber staje się pierwszym miastem, które ogłosiło się „strefą wolności dla ludzi”. LGBTQIA+ (Lesbijki, K, B, Trance, Chór, Interseksualiści, Aseksualiści i wszyscy inni). „Rada miasta przegłosowała tę opcję 1 kwietnia.

Kareem Kachem, radny regionalny i radny gminy, był współzałożycielem projektu z Annac Le Muir. Według niego symbol jest silny. Jest uważany za substytut stref „Wolna strefa LGPT” (regiony bez ideologii LGPD) roszczenia 100 gmin lub powiatów w Polsce. Te „strefy” nie mają wartości prawnej i nie nakładają ograniczeń, ale stowarzyszenia na tym obszarze potępiają atmosferę i akty homoseksualizmu, które są wspierane przez władze.

„To proces, który nastąpił po przyjęciu rezolucji na szczeblu europejskim, przy wsparciu Pierre’a Carleskinda (z Bretton), który chciał uczynić Europę pierwszą strefą niezależności LGBTIQIA +. Chcieli nadać nam lokalny sens w tym europejskim celu. On tłumaczy.

Miasta to nasze miejsca życia, w których musimy czuć się bezpiecznie. To pokazuje, że jesteśmy zdeterminowani przeciwko dyskryminacji, nawet jeśli jest to kodeks decyzyjny Kimber.

Kareem Kachem

Kareem Kachem podkreśla, że ​​poza logo zdecydowanie zostaną podjęte działania. „Szkoląc urzędników miejskich, aby pomagali potrzebującym i witali poszkodowanych w wyniku ataków, możemy pójść dalej od tego, skąd wiemy, że pierwsze słowa są decydujące”.

Od strony Stowarzyszenie Quimberos Phoenix (Wspiera sytuacje, które wykluczają ludzi ze względu na ich orientację seksualną i tożsamość płciową) pożądanie jest mile widziane, ale nie powinniśmy na tym poprzestać. „Mamy nadzieję, że odbija się to na działaniach zorientowanych na społeczność, takich jak podnoszenie świadomości i podnoszenie świadomości. Powinno to również wzmocnić zasady, takie jak stosowanie istniejących formularzy. Organy, które muszą brać pod uwagę różnorodność rodzin zarządzających integrującymi”., Nalega przywódca Feniksa Dorian Kapahisi. „Chcemy zaangażować się we wspieranie tej opcji. Przede wszystkim ratusz musi nadal wspierać nasze działania”.

Inne miasta bretońskie mogą pójść za przykładem Kimber, takie jak Bloomier, Vance i Break. Dalej na wschód rozważa to również Strasburg.

READ  Cellnex otrzymuje fundusze UE na wspólną sieć 5G IoT i V2X na granicy czesko-polskiej

Czytaj dalej na te tematy