Igrzyska Olimpijskie 2024: wyniki Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024, wyniki Igrzysk Olimpijskich w Nowej Zelandii

Wioślarstwo: Kwalifikacje do gry podwójnej kobiet – Kate Haynes i Alana Sherman zajęły piąte miejsce w swojej serii, spadając do drugiej serii

Wioślarstwo: Kwalifikacje gry podwójnej mężczyzn – Dan Williamson i Philip Wilson zajęli drugie miejsce w swoich eliminacjach i awansowali do półfinału

Pływanie: Bieg indywidualny na 400 m stylem zmiennym mężczyzn – Louis Clairport zajął czwarte miejsce w swojej eliminacji i zakwalifikował się do finału

Sculling: Kwalifikacje dwójki podwójnej wagi lekkiej kobiet – Jackie Kiddle i Shannon Cox zajęły pierwsze miejsca w swoich eliminacjach i awansowały do ​​półfinału

Pływanie: Bieg na 100 m stylem grzbietowym, mężczyźni – Ken Follows zajął drugie miejsce w swojej eliminacji i nie dostał się do półfinału

Pływanie: Kwalifikacje na 200 m stylem dowolnym kobiet – Erica Fairweather zajęła drugie miejsce w swojej eliminacji i awansowała do półfinału

Wioślarstwo: Cztery eliminacje kobiet – Jackie Goller, Davina Wadi, Phoebe Spurs i Kerry Williams zajęły drugie miejsce w eliminacjach i zakwalifikowały się do finału

Wioślarstwo: Cztery eliminacje mężczyzn — Logan Ulrich, Matt McDonald, Tom Murray i Oliver McLean wygrali eliminacje i zakwalifikowali się do finału

Jeździectwo: Zespół jeździecki – drugi dzień zawodów przełajowych (Jonelle Price (28,40 punktów karnych), Tim Price (2,00 punktów karnych), Clark Johnston (4,80 punktów karnych))

Żeglarstwo – 49er FX Wyścigi 1-3 (Joe Aleah i Molly Mitsch): Wyścig 1: 15, Wyścig 2: 17, Wyścig 3: 20.

Wyścig kolarstwa górskiego Cross Country – kobiety: Sammy Maxwell zajmuje 8. miejsce.

Gimnastyka artystyczna – Indywidualna wielostronna – kobiety: Georgia Rose Brown zajmuje 25. miejsce, nie awansuje do finału.

Slalom kajakowy – półfinał K1 kobiet: Luka Jones zajmuje dziewiąte miejsce i awansuje do finału.

Tenis – gra pojedyncza kobiet: Ukrainka Marta Kostyuk, zajmująca 12. miejsce na świecie, pokonała Lulu Sun 6:4, 6:4.

READ  Luka Doncic ma na swoim koncie 10 000 punktów w karierze i 50 punktów w zwycięstwie Mavs

Żeglarstwo – 49er FX Wyścigi 1-3 (Isaac McHardy i William MacKenzie): Wyścig 1: 1. Drugi wyścig: trzeci. Trzeci wyścig: ósmy.

Rugby Sevens – mecz grupowy kobiet 43 Chiny 5.

Slalom kajakowy – Finał K1 kobiet – Luca Jones – 8. miejsce.

Hokej na lodzie — Black Sticks, mężczyźni 1 Belgia 2, mecz grupowy.

Piłka nożna – Piłka nożna Fern 0 Kolumbia 2, bilard.

Pływanie: Finał biegu indywidualnego na 400 m stylem zmiennym mężczyzn – Louis Clairport zajął szóste miejsce.

Rugby Sevens – mecz grupy 33 kobiet z Kanadą 7.

Pływanie: Półfinał biegu na 200 m stylem dowolnym kobiet – Erica Fairweather zajęła 5. miejsce i zakwalifikowała się do finału

Surfing: Runda 2 kobiet – Savi Viti przegrała z Yolandą Hopkins z Portugalii. Nie udało jej się przejść do trzeciej rundy.

Surfing: Runda 2 mężczyzn – Billy Stermand przegrał z Felipe Toledo z Brazylii. Nie udało mu się przejść do trzeciej rundy.

Dzień 1

Sculling: Sculls, pojedynek mężczyzn – Tom McIntosh wygrał swoją eliminację i awansował do ćwierćfinału

Sculling: Kwalifikacje do gry pojedynczej kobiet – Emma Twigg wygrała swoją eliminację i awansowała do ćwierćfinału

Pływanie: Bieg na 100 m stylem motylkowym kobiet – Hazel Owenhand w swojej eliminacji zajęła piąte miejsce z czasem 58,03 sekundy. To nie wystarczyło, aby zająć miejsce w gronie 16 najlepszych zawodników.

Pływanie: Bieg na 400 metrów stylem dowolnym kobiet – Erica Fairweather wygrała swoją eliminację z czasem 4:02,55 i przeszła do wyścigu o medale. Eve Thomas w tej samej serii uplasowała się na ósmej pozycji z czasem 4:11,86.

Wioślarstwo: Kwalifikacje do podwójnych regat mężczyzn – Robbie Manson i Jordan Barry zajęli drugie miejsce w eliminacjach i awansowali do półfinału.

READ  Równe zatrudnienie ma kluczowe znaczenie dla przyszłości Ford Supercars

Wioślarstwo: Kwalifikacje w wioślarstwie kobiet — Lucy Spurs i Brooke Francis wygrały eliminacje i awansowały do ​​półfinału.

Kolarstwo: Szosowa jazda na czas kobiet – Kim Kadzu, 7. miejsce.

Rugby Sevens: Nowa Zelandia 17 Argentyna 12 – Nowa Zelandia awansuje do barażu o piąte miejsce.

Slalom kajakowy: kwalifikacje K1 kobiet, Luca Jones, 15. miejsce po dwóch seriach (kwalifikacja do półfinału)

Kolarstwo: Wyścig szosowy mężczyzn z czasem – Laurence Pethe, 24. miejsce.

Rugby Sevens: Nowa Zelandia 17 Irlandia 7 – Nowa Zelandia zakończyła mecz na piątym miejscu.

Hokej: Nowa Zelandia 2 Indie 3, mecz rundy

Piłka nożna: Olympiakos 1 USA 4, mecz regularny

Pływanie: Finał biegu na 400 m stylem dowolnym kobiet – Erica Fairweather na 4. miejscu.

Surfing: Pierwsza runda kwalifikacyjna mężczyzn – Billy Stermand zajmuje trzecie miejsce i przechodzi do rundy eliminacyjnej

Surfing: Kwalifikacje do 1. rundy kobiet – Savi Fetti zajmuje drugie miejsce i przechodzi do rundy eliminacyjnej

Jeździectwo – Zespół jeździecki – Dzień 1 zawodów ujeżdżenia (Jonelle Price (30,80 punktów karnych), Tim Price (26,50 punktów karnych), Clark Johnston (25,70 punktów karnych))

Dzień 1

Rugby Sevens – mecz fazy grupowej mężczyzn – Nowa Zelandia 14 Irlandia 12

Piłka nożna – Football Ferns 1 Kanada 2, mecz grupowy

Rugby Sevens – Ćwierćfinał mężczyzn – Nowa Zelandia 7 Republika Południowej Afryki 14

drugi dzień

Piłka nożna – Olimpiada 2 Gwinea 1, mecz fazy grupowej

Rugby Sevens – mecz fazy grupowej mężczyzn – Nowa Zelandia 40 Japonia 12

Rugby Sevens – mecz fazy grupowej mężczyzn – Nowa Zelandia 17 Republika Południowej Afryki 5