DZS zakończył pierwsze etapy wdrażania próbnego rozwiązania na żywo dla swojego wiodącego portfolio szybkiego dostępu światłowodowego w sieci produkcyjnej Orange w Polsce.
Orange to największy w Europie dostawca usług światłowodowych (FTTH) z ponad 13 milionami abonentów w kampusach mieszkalnych, biznesowych i uniwersyteckich. W ramach swojej strategii obejmującej wielu dostawców Orange stale poszukuje najlepszych w swojej klasie partnerów, którzy będą w stanie sprostać, a nawet przekroczyć zmieniające się potrzeby rosnącej bazy klientów konsumenckich, biznesowych i mobilnych.
„DZS otrzymało możliwość stania się częścią naszego ekosystemu i ściśle z nimi współpracujemy, aby spełnić nasze oczekiwania dotyczące dzisiejszych pasywnych sieci optycznych 2,5 GbE (GPON), 10G (XGS-PON) i technologii punkt-punkt; W Orange: „W kontekście heterogenicznych sytuacji wynikających z różnorodności krajów, w których działamy.”
Szybkozłącza optyczne DZS (OLT) są odporne na warunki środowiskowe w całym asortymencie i oferują szeroką elastyczność, od 2-wnękowych systemów o stałym dostępie z pojedynczą szafą (RU) po 16-wnękowe systemy obudów. Dzięki technologii system-on-card wspólnej dla wszystkich systemów, DZS Velocity zapewnia dostawcom usług wiele opcji pozwalających sprostać istniejącym i nowym wymaganiom w zakresie wdrażania i usług w ich sieci, wykorzystując rozwiązania PON nowej generacji i rozwiązania typu punkt-punkt za pośrednictwem dowolnego portu usługowego w całej Europie. gama systemów DZS, w tym posiada opcje układania w stosy.
„Ponieważ operatorzy w całej Europie i na świecie stale inwestują w FTTH, innowacje DZS i dostosowanie się do standardów branżowych mogą pomóc myślącym przyszłościowo liderom, takim jak Orange, uświadomić sobie korzyści płynące z elastyczności” – powiedział Günter Rees, dyrektor ds. obsługi klienta w regionie EMEA, DZS. dostawcy. Minimalizując wydatki operacyjne, maksymalizując jakość usług i dostarczając nowe usługi i doświadczenie użytkownika.
DZS oferuje szereg rozwiązań brzegowych dostępu, brzegów abonenckich, brzegów optycznych i opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań opartych na chmurze, które zapewniają abonentom zaawansowane doświadczenia, a także łatwość wdrożenia i niskie koszty operacyjne. Zarówno w przypadku istniejących transformacji sieci, jak i nowych wdrożeń, technologia DZS umożliwia operatorom świadczenie usług gigabitowych i/lub wielogigabitowych już dziś, jednocześnie kładąc przyszłościowe podstawy pod lokalne aktualizacje do przepustowości 50/100 Gigabit o niskim opóźnieniu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Platformy i oprogramowanie DZS są zgodne ze standardami, mają sprawdzoną interoperacyjność i łatwość zarządzania w środowiskach wielu dostawców.
„Internetowy ewangelista. Pisarz. Zapalony alkoholik. Miłośnik telewizji. Ekstremalny czytelnik. Miłośnik kawy. Bardzo upada.”
More Stories
„Majestatyczna jasność”: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie znajduje nową stałą siedzibę | Wakacje w Polsce
Ochama wkracza do Europy, uruchamiając nowy magazyn w Polsce, aby zwiększyć efektywność
Polska może pozyskać inwestycje w pobliżu