HONG KONG, 10 maja 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Kontynuując prace nad budową sektora blockchain w Polsce, Bering Waters University, program Grupy Bering Waters, jest partnerem IV Instytutu Nauki w projekcie „Engineer 4 Science 2022 Konkurs prac dyplomowych skierowany do wiodących uczelni lokalnych Organizowany jest pod patronatem IEEE (Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników), Wydziału Polskiego, GovTech Poland oraz Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.
W ramach konkursu Bering Waters University ma na celu wyłonienie obiecujących absolwentów, którzy przyglądają się karierom w inżynierii oprogramowania w blockchain, aby dołączyć do jego wizji.
Bering Waters University to program przeznaczony do szkolenia absolwentów na stanowiska inżyniera oprogramowania, aby zostali ekspertami w dziedzinie blockchain. Pierwsza wersja oprogramowania, uruchomiona w Polsce, koncentruje się na ekosystemie inteligentnych kontraktów Solana i rozwoju platformy. Wybrani kandydaci, którzy pomyślnie ukończą specjalnie zaprojektowane programy szkoleniowe, mają możliwość pracy w ekosystemie Solana. Podczas pracy w wybranych obszarach specjalizacji podczas kursu absolwenci będą zaangażowani w jedne z najbardziej ekscytujących projektów w branży.
„Edukacja jest pierwszym krokiem w kierunku rozwoju najnowocześniejszych projektów i firm, a my chcemy wykorzystać ten konkurs pracy dyplomowej jako okazję do zachęcenia utalentowanych absolwentów szkół wyższych do rozważenia kariery w branży blockchain”. powiedział Michael Weinrup, prezes firmy Bering Waters Tech. „Uświadomienie studentom osiągającym wysokie wyniki w Polsce możliwości, jakie są obecnie dostępne dla kierunków inżynierii oprogramowania i informatyki, to doskonały sposób na pielęgnowanie przyszłych talentów i stymulowanie adopcji blockchain”.
Grupa Bering Waters zaoferowała stanowiska otwarte dla wszystkich uczestników konkursu prac dyplomowych, umożliwiając im aplikowanie do programu Bering Waters University jako Junior Software Engineers. Ponadto grupa ogłosiła nowe możliwości dla absolwentów z regionu, w tym role w analityce, rozwoju biznesu i zarządzaniu projektami.
Jest to piąty tego typu konkurs, który został zapoczątkowany w 2018 roku. 4 Instytut Nauk i jego sponsorzy promują konkurs w całej Polsce na 23 uczelniach, które strategicznie specjalizują się w kształceniu inżynierskim, naukowym i technologicznym. Konkurujące w konkursie setki tez na temat najpilniejszych wydarzeń w branży technologicznej pokazują niewykorzystany potencjał talentów technologicznych regionu. Celem konkursu jest zapewnienie praktycznych możliwości najzdolniejszym absolwentom uczelni wyższych oraz wyłonienie pomysłów gotowych do wdrożenia na rynku.
„Od momentu powstania w 1972 roku jednym z głównych celów IEEE Polska jest zapewnienie harmonijnej interakcji pomiędzy uczelniami a sektorem prywatnym, a ten konkurs jest podstawą tego uczucia,Profesor dr Hap N. Adam Dobrowski, Kierownik Działu IEEE w Polsce.Cieszymy się, że Bering Waters został jednym z dwóch największych partnerów w konkursie w tym roku i cieszymy się, że otrzymujemy niektóre z najbardziej innowacyjnych pomysłów od doktorantów z całej Polski, co prowadzi do włączenia ich do wschodzących sektorów technologii przemysł.”
Bering Waters wybrał łącznie osiem wydziałów na siedmiu uniwersytetach zlokalizowanych w głównych miastach i centrach technologicznych, które są zgodne z jego wizją. Bering Waters został ogłoszony partnerem handlowym konkursu Engineer 4 Science 2022 na następujących uczelniach:
- Kierunek Informatyka na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
- Kierunek Informatyka i Systemy Informacyjne na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej
- Kierunek Informatyka na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
- Kierunek Informatyka na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
- Specjalność Informatyka na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego
- Wydział Informatyki i Komunikacji Politechniki Poznańskiej
- Wydział Informatyki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej
- Wydział Informatyki, Elektroniki i Komunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej
Sponsoring Bering Waters ma na celu wprowadzenie nowego konkursu dla Blockchain i powiązanych technologii, oprócz istniejących kategorii w sztucznej inteligencji, systemach wbudowanych i cyberbezpieczeństwie.
Bering Waters jest diamentowym sponsorem wraz z Intelem, największym beneficjentem konkursu. Inni główni sponsorzy to Samsung, Philips i Nordea.
Bering Waters zobowiązuje się do zwiększenia skali i wykorzystania technologii blockchain poprzez szereg inicjatyw, w tym ukierunkowane inwestycje, projekty korporacyjne i wewnętrzne. Bering Waters wspiera również programy mentoringowe w celu zwiększenia siły roboczej blockchain w Polsce i przygotowania lokalnych przedsiębiorców do odniesienia sukcesu na arenie globalnej.
Na przykład: Oprócz sponsorowania konkursu prac licencjackich, Bering Waters niedawno przyznał nagrodę w wysokości 30 000 $ Zespół inżynierów blockchain w Polsce opracowuje system peer-to-peer do wymiany zasobów cyfrowych, zwany Invariant. Bering Waters był sponsorem nagrody, aby wyróżnić najlepsze zgłoszenie z Polski w globalnym konkursie dla deweloperów blockchain, Solana Riptide Hackathon.
O grupie Bearing Waters
Założona w 2018 r. Bering Waters Group to grupa trzech firm zajmujących się blockchainem i kryptowalutami, które zapewniają krytyczną przewagę swojej rozległej sieci instytucji finansowych, firm blockchain i inwestorów indywidualnych na całym świecie. W skład grupy wchodzą następujący liderzy branży: Bering Waters OTC, Bering Waters Ventures oraz Bering Waters Tech. Bering Waters Group z siedzibą w Hongkongu oferuje rozwiązania, które przesuwają granice, aby zmniejszyć panującą zależność od blockchain i kryptowalut. Dowiedz się więcej przez: https://beringwaters.com/.
O firmie Bearing Waters Tech
Założona w 2020 roku firma Bering Waters Tech to firma zajmująca się rozwojem technologii i doradztwem, która współpracuje w strategiczny sposób ze spółkami z portfela Bering Waters Group. W ramach partnerstw odpowiada za strategiczne rozmieszczenie zasobów deweloperskich w celu rozwiązywania problemów technicznych, przyspieszania terminów produktów oraz tworzenia wewnętrznych innowacyjnych rozwiązań i technologii.
O IEEE
Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) IEEE jest największą na świecie organizacją zawodową zajmującą się rozwojem technologii z korzyścią dla ludzkości. Poprzez swoje publikacje, konferencje, standardy technologiczne, działalność zawodową i edukacyjną, IEEE jest zaufanym głosem w różnych dziedzinach, od systemów lotniczych, komputerów i komunikacji po inżynierię biomedyczną, energię elektryczną i elektronikę użytkową. IEEE ma prawie 400 000 członków w ponad 160 krajach, prawie 2100 aktywnych standardów technicznych i ponad pięć milionów publikacji naukowych zebranych w Bibliotece Cyfrowej IEEE Xplore. Dowiedz się więcej przez: https://www.ieee.org/.
O Katedrze IEEE Polska
Sekcja IEEE Polska (IEEE PS) jest polskim oddziałem IEEE zrzeszającym ponad 1000 członków w powyższych dyscyplinach. IEEE PS rozwija działalność w ponad 25 towarzystwach IEEE, wśród studentów, młodych inżynierów i kobiet oraz aktywnie współpracuje z firmami.
Kontakt: [email protected]
Powiązane obrazy
Zdjęcie 1: Konkurs prac dyplomowych IEEE / 4Science / BeringWaters 2022
Ta treść została wydana przez Usługa dystrybucji komunikatów prasowych Newswire.com.
„Internetowy ewangelista. Pisarz. Zapalony alkoholik. Miłośnik telewizji. Ekstremalny czytelnik. Miłośnik kawy. Bardzo upada.”
More Stories
„Majestatyczna jasność”: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie znajduje nową stałą siedzibę | Wakacje w Polsce
Ochama wkracza do Europy, uruchamiając nowy magazyn w Polsce, aby zwiększyć efektywność
Polska może pozyskać inwestycje w pobliżu