Doogee ma w ofercie nowy smartfon Doogee S41 Max, o którym mówi się, że jest odporny na uszkodzenia w przypadku kontaktu z piaskiem lub wodą. Posiada typowe trzy certyfikaty IP68, IP69K i MIL-STD-810H, które obejmują również ochronę przed przypadkowymi upadkami. Niższa cena oznacza, że należy pójść na kompromis w zakresie wydajności; Unisoc Tiger T606 nie wykorzystuje szczególnie szybkiego układu obliczeniowego. Jednak ilość pamięci RAM jest przyzwoita i wynosi 6 GB, a pamięć wewnętrzna to dość wygodne 256 GB.
Pamięć wewnętrzną można rozszerzyć za pomocą karty pamięci, ale tylko wtedy, gdy nie jest używana funkcja dual SIM. Smartfon obsługuje tylko łączność z sieciami LTE, ale ponieważ obsługuje wiele sieci komórkowych, nadaje się do użytku globalnego. S41 Max wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1440.
Pojemność wbudowanego akumulatora wynosi 6300 mAh. Główny aparat ma 13 megapikseli, a przedni aparat ma 8 megapikseli. Ważący 262 g Doogee S41 Max jest stosunkowo lekki, ale ma 16,2 mm grubości. Obsługiwana jest NFC i jak zwykle w przypadku smartfonów innych firm, baterię można konfigurować. Jako system operacyjny używany jest Android 13.
Smartfon przeznaczony jest do bezpośredniego importu i kosztuje 119,99 dolarów, nie wliczając podatków importowych ani ceł. Inne urządzenia od Producent jest dostępny także poprzez Amazon.
Zastrzeżenie: Notebookcheck nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen dokonane przez sprzedawców detalicznych. Obniżona cena lub oferta wspomniana w przypadku tego produktu była dostępna w momencie pisania tego tekstu i może podlegać ograniczeniom czasowym i/lub ograniczonej dostępności jednostek.
Od ponad 10 lat zajmuję się dziennikarstwem, głównie w branży technologicznej. Pracowałem między innymi w Tom’s Hardware i ComputerBase, a w Notebookcheck jestem od 2017 r. Obecnie skupiam się szczególnie na komputerach mini PC i komputerach jednopłytkowych, takich jak Raspberry Pi — innymi słowy, systemach wbudowanych z potencjalnie wiele funkcji. Dodatkowo interesują mnie wszelkiego rodzaju urządzenia ubieralne, w szczególności smartwatche. Mój główny zawód to inżynier laboratoryjny, dlatego ani konteksty naukowe, ani interpretacja skomplikowanych pomiarów nie są mi obce.
Dorastając w regionalnej Australii, po raz pierwszy zetknąłem się z komputerami już jako nastolatek, po tym, jak złamana noga podczas meczu piłki nożnej tymczasowo skazała mnie na główny nurt trybu życia w pomieszczeniach zamkniętych. Niedługo potem budowałem własne systemy. Obecnie mieszkam w Niemczech, przeprowadziłem się tu w 2014 roku, gdzie studiuję filozofię i antropologię. Jestem szczególnie zafascynowany tym, jak technologia komputerowa radykalnie i dramatycznie przekształciła ludzką kulturę i jak to robi nadal.
„Nieuleczalny myśliciel. Miłośnik jedzenia. Subtelnie czarujący badacz alkoholu. Zwolennik popkultury”.
More Stories
Ding! Christopher Ward ogłasza nowe Bel Canto
Najlepszą reklamą podczas wydarzenia Apple Mac była bezpłatna aktualizacja pamięci RAM dla MacBooka Air
Startup zajmujący się obserwacją Ziemi wychodzi z zapomnienia z 12 milionami dolarów