District Tour: Wicemistrzowie Polski Boys’ WMC Indoor Track Championship

Polska, prowadzona przez trzech zwycięzców zawodów, zajęła w piątek drugie miejsce w klasyfikacji drużyn chłopców na halowych mistrzostwach Western Maine Conference na University of Southern Maine w Gorham.

Dla jeźdźców Cadyn Langlois zajął pierwsze miejsce w otwartym skoku w dal z skokiem 20 stóp, 0,5 cala; Dominic Antonelli wygrał otwarty wyścig na 800 m (2:05.17); Nolan Gary zajął pierwsze miejsce w 55-metrowej przeszkodzie (8,44 sekundy).

Te występy zdobyły 30 punktów na 83 dla Polski jako zespołu. Konferencyjny mistrz York dominował z 161,5 pkt.

Gray-New Gloucester zajął czwarte miejsce z 56 punktami, jeden punkt za piątym Cape Elizabeth. Patriots wygrali zawody z Thomasem Laddem (Junior 400), Preston Jerry (Junior wzwyż) i Philem Soleilem (Junior w rzucie).

Academy Saint Dominic zajęła siódme miejsce z 41 punktami, zajmując drugie miejsce od Emmetta Mooneya (200 lat) i Aidana Laviollette (400 seniorów).

York Girls również odniosły miażdżące zwycięstwo dla zespołu, zdobywając 167 punktów do 90 w wicemistrzowskim Freeport.

Saint-Dom zajął piąte miejsce z 48 punktami, prowadzone przez Keannę Goldberg (pierwszy w skoku w dal, drugi w 55 płotkach i 200 doskokach) i Autumn Jerry (pierwszy w skoku wzwyż, trzeci w skoku w dal).

Grey New Gloucester był dwa punkty mniej niż szósty, z doskonałymi występami w dużej grupie (Lorenza Piper, Emma Hutchings i Alexis Hutchings idą 1-2-3), juniorska (Maisie Lerett na pierwszym miejscu) i sztafecie juniorów 4×200 (1 miejsce) .

Polska zajęła dziewiąte miejsce z 29 punktami. Jesień Demilia zajęła drugie miejsce w klasie Junior 400, a Elaine Marquez Botín w 55 i 200 wyścigach policyjnych.

Mistrzostwa KVAC klasy B: Chłopcy z Leavitt zajęli drugie miejsce za Winslowem w konkursie drużynowym w Bowdoin College w Brunswick.

Hornets zebrali 98 punktów jako drużyna, cztery punkty za Czarnymi Raidersami.

Stephen Peer ma na swoim koncie trzy zwycięstwa w konkursie Levitt (55 metrów przez płotki, skok wzwyż, skok w dal), a Jonathan Shoemaker wygrał 800, milę na wózku inwalidzkim i strzał na wózku inwalidzkim.

READ  Elemental Holding zbuduje w Polsce zakład recyklingu akumulatorów EV

Z przodu dziewcząt Levitt (31,5 punktu) był szósty za mistrzem.

Sera Fish zajęła trzecie miejsce w skoku wzwyż, a sztafeta Hornets 4×200 zajęła trzecie miejsce.

Przygotuj się do hokeja dla chłopców
Nowy Jork 4, BERWICK 3: Hat-trick Nathaniela Burtsa sprawił, że Pantery wyprzedziły Bulldogs na Travis Roy Arena w Yarmouth.

Cooper i Daxton St Helier zdobyli po dwa punkty. Obaj asystowali w bramce Pereca otwierającego bramkę, Cooper strzelił samobójczego gola w drugiej połowie, a Daxton i jego były członek Blue Devils, Michael Bello, pomogli Peretzowi strzelić ostatniego gola w trzeciej.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.